wtorek, 14 lipca 2015

Złote gody po raz drugi

Jakiś rok temu wyszywałam na prośbę koleżanki worek na prezent z okazji złotych godów czyli pięćdziesięciolecia  małżeństwa. Teraz niedawno miałam okazję wyszywać to po raz drugi, klient nasz pan. Jestem bardzo zadowolona, że komuś ten pomysł na tyle się spodobał, że postanowił ofiarować coś podobnego swoim bliskim. Nie jest to dokładnie ten sam projekt, bo i len troszkę inny. Zresztą, nigdy nic nie jest takie samo tylko może być bardzo podobne :)


Przepraszam, że worek troszkę wygnieciony ale spieszyłam się ze zdjęciami przed wysłaniem. Chciałabym Wam bardzo podziękować za bardzo miłe słowa pod pudełkiem. Na pewno jeszcze jakieś stworzę... Już wiem, że jedno na "drobny" prezent ślubny jest potrzebne na wrzesień :) Cieplutko Was pozdrawiam :)

13 komentarzy:

 1. Prezent bardzo gustowny i ciekawy, mnie się osobiście podoba taki pomysł. A że wykonanie na najwyższym poziomie to się rozumie samo przez się. Bardzo ładny zestaw. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł świetny ,wykonanie również pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały zestaw. Hafciki śliczne.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oryginalny zestaw, bardzo praktyczny, a karteczka piękna.)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dopieszczone, a ta biała koroneczka z xxx miodzio

  OdpowiedzUsuń
 6. Taki worek to nie dość że śliczny, ale też bardzo praktyczny prezent. Później można go wykorzystać do innych celów :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Agatko, śliczne hafciki; prezent bardzo udany i praktyczny.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne hafty, karteczka super!

  OdpowiedzUsuń