sobota, 17 maja 2014

Jednorożec i gejsza

Ostatnio miałam bardzo nietypowe zamówienie. Moja córka poprosiła mnie o zrobienie dwóch rzeczy dla Jej przyjaciółek, z którymi znają się już prawie 13-cie lat. Obydwie miały urodziny i chodziło o obrazki w temacie, który najbardziej lubią. Jedna od dziecka ma sentyment do jednorożców i obrazek miał być mały, żeby mogła go powiesić na tablicy korkowej. W ten sposób powstała kartka z jednorożcem.
Druga natomiast uwielbia japońskie klimaty i kolory niebieskie. Poszperałam, poszukałam i wyszyłam gejszę, a że mam pod ręką niebieską kanwę więc wszystko jest w tonacji niebieskiej. Niestety zbyt mało czasu, żeby znaleźć ramkę w tych kolorach. Jestem zadowolona z wykonanego zamówienia, córka też. Jednorożec bardzo się spodobał. Szkoda, że nie mogę tutaj głosowo oddać zachwytu obdarowanej :) Dla "wykonawcy" to chyba najwyższa pochwała.

Bardzo miłe słowa pod ostatnim postem - dziękuję i proszę o jeszcze, motywują do działania. Witam w wśród obserwatorów Anstahe. Zajrzyjcie do Niej - akcja, której nie można zaniedbać!

15 komentarzy:

 1. Mnie jednorożec też się spodobał! Świetny wzór i pięknie wykonany, cała kartka super.:) Co do gejszy - pięknie wyszyte, ale ramka mi jednak zgrzyta...

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie Twoje kartki są rewelacyjne! Gejsza mi się też podoba, mimo że dla mnie mogła by być czarna, ale robilas ją nie dla mnie:PP
  Przy Twoich kartkach mój pomysł na zaproszenia ślubne wydaje się denny;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ty wiesz, że ja jestem fanką Twoich kartek. Każda jest rewelacyjna i trafiona w punkt. Co do ramki od gejszy, to też trochę mi nie leży. Pamiętam kiedyś robiłam obrazek dla koleżanki córki (nawiasem mówiąc też w niebieskościach) i też nie mogłam dobrać ramki. Kupiłam wtedy passepartout i oprawiłam całość w antyramę.
  Pozdrawiam. Ola.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super. Pewnie miny miały cudowne po odpakowaniu prezentów :) Rewelacyjny prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne prezenty, oba hafty bardzo ładne :). A rameczkę, jak niezupełnie pasuje, to zawsze można pomalować.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wcale się nie dziwię zachwytom nad jednorożcami, bo zasługują na pochwałę. Gejsza zresztą też.

  OdpowiedzUsuń
 7. Hafty wspaniałe , a reszta wedle gustu i potrzeb ,ściskam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękności, ale dla mnie naj naj jest jednorożec :)

  OdpowiedzUsuń
 9. No ja się nie dziwię, że obdarowane były zadowolone. Z jednorożców wyrosłam ale gejsza jest na prawdę gustowna i myślę, że świetnie wykreowałaś ten prezent.

  OdpowiedzUsuń
 10. Fantastyczne obie prace! jednorożec super

  OdpowiedzUsuń
 11. Śliczne prezenty, najważniejsze że się podobały. Córka pewnie też miała przy tym sporo radości :)

  OdpowiedzUsuń