niedziela, 1 czerwca 2014

Matka Boska w prezencie

Wspominałam ostatnio, że mam gorący okres robótkowy. Szykowałam prezent o określonej tematyce dla Szczególnego Znajomego. Obrazek już wyszyty i nagle telefon - potrzebny obrazek najlepiej o tematyce religijnej na już. W ten sposób Matka Boska znalazła zupełnie nowego właściciela. Dobrze, że zostało mi w zapasie trochę ramek :)No i trzeba było wyszywać następny . Ponieważ w tak zwanym między czasie spotkałam się z tym znajomym, dla którego docelowo był przeznaczony ten obrazek, zmieniłam koncepcję. Postanowiłam wyszyć jasnym granatem na niebieskiej kanwie. Tak to wygląda.Ten Szczególny Znajomy jest misjonarzem, który na stałe przebywa w Peru. Przez przypadek okazało się, że wyszywany przeze mnie wizerunek Matki Boskiej jest bardzo podobny do wizerunku jaki jest przedstawiany w Ameryce Południowej. Dla porównania pokazuję Wam kartkę wykonaną przez dzieci z Ameryki Południowej.


Serdecznie witam Nowych Obserwatorów w gronie moich Zaglądaczy. Życzę Wam miłej niedzieli :)

13 komentarzy:

 1. Ależ świetny zbieg okoliczności! A może to nie zbieg, tylko tak miało być?... Uwielbiam ten wzór i już od dawna przymierzam się do jego wyszycia - piękne obrazki zrobiłaś:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Krzyzykowo jestem cieniutka. Ależ ten obrazek jest piękny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiście prawie identyczne. Ja też bardzo lubię ten prosty ,a jakże piękny wzór. Matka Boska w brązach wisi u mnie na ścianie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niesamowite! Prawie identyczne!

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne obrazki, znam ten wzór, bardziej podoba mi się w granacie

  OdpowiedzUsuń
 6. Sam wzór w sobie jest prosty, ale bardzo efektowny ;) Wiem to z autopsji, mam tyle ich wyszyte, że szczerze jak dostaje kolejen zlecenia na niego to po niekąd robię go z pamięci;) Ale tak jak pisałaś idealnie nadaje się na prezenty.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale wspaniały ten wzór. Obrazy prezentują się cudnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fantastyczna zbieżność wzorów!:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękny , piękny , ściskam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 10. Miał być jeden i są dwa, ale jakie cudne, :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Sliczny obrazek!!! Mozna go wyszywac w na roaznych kolorach kanwy i roznymi kolorami muliny! Mam ten wzorek i czeka w kolejce! Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 12. O tez wyhaftowałam ten piękny motyw tylko jeszcze nie oprawiłam, śliczny jest :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń