sobota, 25 października 2014

Prezent od córki

Dzisiejsza sobota była wspaniała! Postanowiłam, że muszę się Wam pochwalić - w końcu nie zdarza się to codziennie. Otóż w najbliższych dniach będziemy mieli z Mężem rocznicę ślubu i Nasza córka postanowiła Nam sprezentować pokaz i sesję fotograficzną z ptakami. Nie ukrywam, że w momencie kiedy usłyszałam o potrzebie wolnej czasowo soboty, coś podejrzewałam - znam krąg Jej znajomych :) Cały tydzień się martwiłam, że nic z tego nie wyjdzie ze względu na pogodę... Wstaję dzisiaj rano po 7-ej i patrzę, a tu piękne słonko. Dominika wspominała, że pogoda zamówiona i wszystko się udało.

Moje pierwsze spotkanie z sową o imieniu JadziaTutaj oczywiście zdjęcie w towarzystwie Męża i JadziPrzedstawiam Zosię - pustułka (najmniejszy sokół w Polsce) w towarzystwie Bartka z A.KUKUNajlepsze na koniec - jastrząb Harrisa o imieniu SijoRóżne rzeczy miałam na głowie ale jastrzębia po raz pierwszy!
I w ten oto sposób miałam cudowną sobotę. Dziękujemy córce za taki niespodziewany i niepowtarzalny prezent :) Teraz sami rozumiecie, że trzeba było się pochwalić :) Przesyłam Wam buziaki!

27 komentarzy:

 1. Drugie zdjęcie jest obłędne: Jadzia wyraźnie pozuje do niego wraz z wami! Gratuluję rocznicy oraz bardzo pomysłowej córki. Wielu takich wspaniałych rocznic!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sorry, chodziło o trzecie zdjęcie...

  OdpowiedzUsuń

 3. Ojaaaaaaaaaa, no to rozumiem, taki prezent to trzeba się chwalić ! Macie fantastycznie pomysłową i kochającą córkę. Nie " odfajkowała " prezentu, tylko dobrze przemyślała, by sprawić Wam przyjemność. Jak dla mnie rewelacja !
  Dołączam do orszaku składających życzenia - Wszystkiego NAJ , NAJ !

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny prezent, jak ja Ci zazdroszczę takiej sesji :) a i wszystkiego naj z okazji rocznicy :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczny prezent, Jadzia bardzo fotogeniczna. Z jastrzębiem na głowie można się wybrać prosto na wyścigi w Ascot.

  OdpowiedzUsuń
 6. To dopiero prezent! Moje gratulacje! Serduszkowe zdjęcie super!

  OdpowiedzUsuń
 7. Córka wymyśliła wspaniały, niebanalny, wyjątkowy prezent. Cudowne zdjęcia.
  Pozdrawiam i składam najlepsze życzenia z okazji jubileuszu.
  Ola.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniały pomysł, wspaniałe zdjęcia i cudowna córka co takie pomysły ma. Jak ja zazdroszczę... Nie podrapał cię pazurami ten ptasior na głowie, wiem jakie szpony mają takie ptaki. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Oryginalny prezent i piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 10. ooryginalny prezent i wspaniałe przeżycie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. WOW, cudowny prezent, jedyny w swoim rodzaju, niezapomniany, takie wrażenia - łał. To ja skromnie dorzucę moje życzenia na rocznicę - Niech Wam się dalej szczęści w miłości i zdrowiu!

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego! Prezent fantastyczny!

  OdpowiedzUsuń
 13. Agatko życzę Wam wszystkiego co najlepsze i kolejnych lat spędzonych razem. Wspaniały prezent dostaliście od córci. Fajnie wyglądacie z tymi uroczymi ptaszorkami. Super fotki
  Buziaczki

  OdpowiedzUsuń
 14. Październik obfituje w rocznice, jak widać. Agatko, wszystkiego najlepszego z okazji tej (?) rocznicy ślubu, oby szczęście Was nie omijało. Córka pięknie to zorganizowała, a sówka i jastrząb fotogeniczni. Sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. Świetny nietuzinkowy prezent. Piękne ptaki swojego czasu odchowaliśmy kilka pustułek sierotek i jedną postrzeloną sowę.

  OdpowiedzUsuń
 16. Obowiązkowo trzeba się chwalić takimi prezentami :))
  Zdjęcie z ptaszęciem na głowie rewelacyjne! A nie podrapał Cię?

  OdpowiedzUsuń
 17. Wyjątkowy prezent dla wyjątkowych ludzi. To szalenie wzruszające, że nasze dzieci chcą zrobić dla nas coś fantastycznego. Dużo miłości zyczę.

  OdpowiedzUsuń
 18. Wspaniała sesja, bardzo nietypowy prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Gratuluję rocznicy i pięknej sesji zdjęciowej, ciekawe ile osób w Polsce może się pochwalić tak zaprzyjaźnionym jastrzębiem! Tak na marginesie- my z mężem też październikowi! Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 20. Kolejnych rocznic z tak zaskakującymi niespodziankami, , ale macie pasje , super pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 21. Śliczna sesja. Z tym jastrzębiem na głowie Ci do twarzy ;)

  OdpowiedzUsuń
 22. Ale genialny prezent! Piękne zdjęcia i jeszcze piękniejsze wspomnienia.

  OdpowiedzUsuń
 23. To i ja spóźniona bardzo, ale dołączam się do życzeń: wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Męża, i kolejnych lat w zdrowiu i miłości! Prezent bardzo nietuzinkowy, oryginalny :) Fajne ptaszory!

  OdpowiedzUsuń
 24. Cudowne zdjęcia! Sowa Jadzia boska:) ha i ten jastrząb na głowie. Ja to bym chyba narobiła w gacie : P

  OdpowiedzUsuń
 25. Gratuluje i szczerze zazdroszczę Wam takiego prezentu!
  Moim marzeniem też jest sesja z drapieżnymi ptakami, a nawet posiadanie może kiedyś takiego!! Domyślam się że wrażenia super, po obcowaniu z naturą w realu a nie na szklanym ekranie!!

  OdpowiedzUsuń