poniedziałek, 3 listopada 2014

Creative blog tour

Dotarło i do mnie to wyróżnienie i chociaż nigdy się nie bawiłam, tym razem postanowiłam "złamać" ta zasadę.


Wyróżnienie, a zarazem zaproszenie dostałam od Danusi, która była jedną z pierwszych moich obserwatorek i jakoś tak od początku mojego "blogowego życia" zawsze w nim uczestniczy. Należę poza tym do grona szczęśliwych posiadaczy "wyrobów" Danusi, uwierzcie - cudeńka! Dzięki Danusiu za to wyróżnienie :)


Teraz pora uporać się z pytaniami, przyznaję - tego nie lubię ale zrobię co mogę :)

1. Nad czym obecnie pracuję?
Chyba, jak każda z rękodzielniczek, mam kilka prac... Aktualnie jestem na "wykończeniu" zakładek, różnych tematycznie - poniższe zdjęcia. Drugiej rzeczy nie mogę pokazać, bo to niespodzianka, którą pokażę w sobotę albo niedzielę z okazji moich drugich urodzin bloga czyli następne candy :) Poza tym już jestem częściowo przygotowana do świątecznych wyrobów, to znaczy mam już wszystko wydrukowane :)2. Czym moja praca różni się od innych?
I to jest bardzo trudne pytanie, chyba nie tylko dla mnie. Robię po swojemu czyli tak jak sobie gdzieś tam na początku "wymyśliłam", nie zawsze podporządkowane od a do z rysunkowi. Karteczki natomiast to już inna "para kaloszy" - zaraziłam się od córki scrabooking ' iem i czasami działamy razem z czego jestem bardzo zadowolona, bo mamy wspólną pasję. Poza tym wydaje mi się, że każda praca ma swoją duszę, nawet jak obrazek wyszywam po raz trzeci, to i tak nie jest taki sam jak pierwszy. 

3. Dlaczego piszę i tworzę bloga?
Przez lata moje "wytworki" podziwiali znajomi i w końcu za namową córki, postanowiłam pokazać moje prace innym. Wtedy dotarło do mnie ile jest takich osób jak ja, tworzą i pokazują. Dzięki blogowi poznałam wiele interesujących ludzi, również zakręconych jak ja na punkcie krzyżyków i nie tylko.

Teraz ostatnia i niesamowicie miła dla mnie czynność czyli przekazanie wyróżnienia i zaproszenie do zabawy - tu wybór był prosty. Chciałabym zaprosić Promyka, bardzo energetyczną osobę, co pokazuje poniższe zdjęcie. Poza tym mamy wiele wspólnych rzeczy - byłam bibliotekarką, uwielbiam zwierzęta w szczególności koty.Dzięki Danusiu jeszcze raz, a teraz czekamy na Promyka i Jej odpowiedzi.
Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam i dziękuje Wam za czas poświęcony na czytanie :)

7 komentarzy:

 1. Dziękuję bardzo za nominację.:) Czuję się zaszczycona. A przy okazji fajnie było się dowiedzieć czegoś nowego o tobie (też bibliotekarka? Naprawdę?) :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłe i ciekawe wiadomości , zawsze to coś więcej wiemy, pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyróżnienia i miłych znajomości: )

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie poczytać coś więcej o Tobie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Agatko, ciesze się że przyjęłaś moje zaproszenie. Teraz jeszcze bardziej Cię poznałam.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo miło zobaczyć buźki blogowych koleżanek :)

  OdpowiedzUsuń