niedziela, 25 września 2016

Ozdobne worki na zamówienie

Bardzo mnie cieszy, że moje ozdobne worki spodobały się ogółowi :) Pamiętam, że Wam też przypadły do gustu. Dzisiaj przedstawię dwa, które robiłam ostatnimi czasy na specjalne zamówienie. Pierwszy powstał na urodzinową nalewkę. Ozdobny worek powstał z okazji urodzin osoby, która uwielbia pszczoły. Nie miałam problemu z wyborem wzoru.  Od jakiegoś czasu obrazek chciałam wyszyć - podobał mi się i nadarzyła się okazja. Z kolei drugi worek miał być dla dziewczyny z okazji Jej ślubu - motyw przewodni koń. Tu pojawił się drobny problem... W końcu "wycięłam" dwa końskie łby z większego obrazka. Jak wiadomo powierzchnia trochę mnie ograniczała. Najważniejsze, że oba worki się podobały, a oto przecież chodzi przy wykonywaniu zamówień :)
Oto worek "urodzinowy"Worek na ślubne wino
Dziękuję Wam za odwiedziny i pozostawione komentarze. Miłego tygodnia Wam życzę :)

11 komentarzy:

 1. Wspaniałe, i te konie... bardzo mi się podobają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oba woreczki przepiękne! Świetne są te konie.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne worki, będą piękną pamiątką, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeden i drugi bardzo mi się podobają :). Nie wiem kiedy obchodziła urodziny osoba obdarowana woreczkiem z pszczołami, ale tak przyszło mi na myśl, że to idealny prezent na Pasiekę - nasze słowiańskie święto przypadające 27 września :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Specjalne zamówienie - spisałaś się na medal. Oba woreczki świetne i te "wycięte końskie łby", doskonale się wpasowały w woreczek. )

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne, zwłaszcza ten pszczeli :)

  OdpowiedzUsuń