niedziela, 5 czerwca 2016

Ach, co to był za ślub...

Dzisiaj troszkę prac z okazji ślubu. Nie ukrywam, że bardzo lubię "tworzyć" prace z tej tematyki, tym bardziej, że internet jest bogaty w tego rodzaju propozycje. Pierwsza praca powstała na "potrzeby" sklepu. Już wiem, że jeżeli będę miała okazję wyszywać ją jeszcze raz, to "popracuję" nad kwiatkiem. Jak wiadomo, kolory z reguły dobieram zawsze sama :)

Kartka, jedna z wielu, która powstała na zamówienie. Jedna z wielu, bo zamawiająca nie była do końca pewna czego oczekuje i poprosiła o kilka propozycji. Dla mnie to nie problem. Z kilku ofert (reszta następnym razem) wybór padł akurat na tą kartkę.
I kolejne zamówienie :) W zeszłym roku robiłam dla tej samej koleżanki pudełko na ślub córki. Tym razem ślub syna. Bardzo spodobał mi się ten obrazek i nie musiałam Jej długo przekonywać, że będzie idealny na takie pudełeczko :) Pewnie powtórzę go jeszcze kiedyś na kartkę. Oczywiście obrazek na kartkę i ten wyszywane są na aida "20".I ostatnia karteczka, to była jedna z propozycji. "Przydała" się do sklepu :) Tam też są potrzebne tego typu kartki :)


Dziękuję za ciepłe słowa pod ostatnimi karteczkami. Witam Nowego Zaglądacza :) Życzę miłego tygodnia :)

13 komentarzy: